Gizlilik Politikası

Mobilchatr Gizlilik Bildirimi

Mobilchatr Ailesi'nin Değerli Kullanıcıları Web sitemizin ziyaretçileri, Bizimle etkileşim kuran bireylerin gizliliğini korumayı taahhüt eder. Bu GİZLİLİK BİLDİRİMİ, Mobilchatr.com'un şu durumlarda kişisel bilgileri nasıl topladığını, kullandığını ve paylaştığını açıklar.

Kişisel Bilgiler

Kayıtlı kişisel bilgileriniz hiçbir şekilde satılmaz, kiralanmaz ya da başka bir kurum ya da kuruluş ile karşılıklı değiştirilmez. Bu 'Gizlilik Politikası' metninde yer alan maddeler haricinde hiçbir şekilde üçüncü şahıslarla paylaşılmaz. Kişisel bilgiler genel kullanıma açık olmayan güvenli bir ortamda saklanır. Mobilchatr.com, bilgilerinizi korumak için en güncel teknoloji standartlarını kullanmaktadır.

Çerez Bildirimi

Bu bildirim, Sohbet Platformu üzerinden bizimle etkileşim kurduğunuzda çerezleri ve benzeri diğer takip teknolojilerini nasıl kullandığımızı açıklamaktadır.

Dış Bağlantılar

Varlıklar, üçüncü taraf web sitelerine, Hizmetlerine, sosyal ağlara veya "Beğen" ya da "Paylaş" düğmeleri gibi sosyal medya özelliklerine bağlantılar sağlayabilir veya bağlanabilir. Bu sitelerin ziyaret edilmesi ya da bu bağlantılara tıklanması, üçüncü tarafın sizin hakkınızda bilgi toplamasına ve kullanmasına izin verebilir. Bu tür üçüncü taraflarla etkileşim kurmadan ya da kişisel bilgilerinizi onlara vermeden önce, ilgili üçüncü tarafların gizlilik bildirimleri ile kullanım şartlarını incelemenizi tavsiye ederiz. Kişisel bilgilerinizin bu üçüncü taraflarca kullanılması Mobilchatr.com'un kontrolü altında değildir.