Kullanım Şartları

Genel Kural

Sohbet Odaları içinde bulunmak için 18 yaşını doldurmuş olmanız gerekir.

Dil, Din, Irk ve Siyaset

Din, dil, ırk, mezhep, siyaset, renk, ayrımcılığı yapmak kullanıcıları bir grup yada istenmeyen bir toplumun parçası gibi nitelendirmek söz konusu değildir. Siyasi propaganda amacıyla açılmak istenen konular. Yasaktır.

Argo , Küfür

Yasa dışı iletiler, bahis oyunları, alkol, uyuşturucu, cinsel istismar, gibi içeriklere sahip cümle kurmak, bunlara benzer nick kullanmak yasaktır.

Dolandırıcılık

Birden fazla nick kullanmak, başkasının kimliğine bürünmek ve diğer kullanıcıları kandırmaya yönelik tutum ve davranışların tespiti halinde süresiz kullanım haklarınız sona erdirilir.

Dolandırıcılık

Maddi yada manevi çıkar amaçı ile, diğer kullanıcıları kandırmak, para köntör istemek yasaktır. Tespiti halinde, gerek görüldüğünde buna maruz kalan kullanıcının yasal haklarının korunması amaçı ile istenilen bilgiler verilir.

Nick kullanımı ve Yönetimi

Bu sitedeki kayıtlı nickler, Mobilchatr.com'a aittir. Yönetim gerek duyduğunda üyelik silebilme ve/veya hesabı devredışı bırakma hakkına sahiptir.

Reklam ve Tanıtım

Sitenin huzurunu bozan ve bulunması istenmeyen kişiler, uyarı verilmeksizin ve kurallara bağlı kalarak Süreli / Süresiz uzaklaştırılabilirler.

Telif Hakları

Telif haklarıyla korunan müzik ve filmlerin paylaşımı yapıldığı takdirde sorumluluk tamamen kullanıcıya aittir. Mobilchatr.com Sorumluluk kabul etmediğini belirtir.

Mobilchatr.com

Sohbet platformumuza giriş yaptığınız an Tüm kuralları kabul etmiş sayılır. Aksi bir tutum içerisinde bulunan kullanıcılar uyarı verilmeksizin, Siteden Süreli / Süresiz uzaklaştırma, Gerektiğinde İp adresleri Güvenlik güçleri ile paylaşılacağını belirtmek isteriz.